Lidyabet Para Çekme Çeşitleri

Lidyabet sitesi üye kazançlarının geri ödeme konusunda, farklı yöntemler üzerinden kullanıcılara finansal işlem yapma özgürlüğünü tanımaktadır. Lidyabet para çekme çeşitleri üzerine bir inceleme yaptığınızda, karşınıza 3 farklı seçenek ile işlem yapma şansının çıkarıldığını göreceksiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli konu, belirlenmiş ödeme kuralları içerisinde hareket etmeniz olacaktır. Ne kadar kazanç elde ettiğinizin, ne zaman para çekme talimatı verdiğinizin, hangi saat içerisinde para çekme talimatı verdiğinizin hiçbir önemi bulunmamaktadır. Sadece ödeme kuralları olarak belirtilen yöntemlere uygun davranmanız yeterlidir.

Lidyabet Para Çekmek İçin Ne Yapmak Gerekir?

Lidyabet sitesinden para çekme işlemini gerçekleştirmeyi düşünüyor iseniz, önce mevcut hesabınıza yani açmış olduğunuz hesabınıza bir defa para yatırmalısınız. Yatırmış olduğunuz parayı en az 1,30 oranında, tamamını kapsayacak şekilde kullanmalısınız. Herhangi bir seçenek üzerinden kazanç elde etmeleri durumunda, kullanıcı bilgileriniz ile ilgili hesabım menüsü üzerinden para çekme formu olarak bahsedilen belgeyi bulmalı ve açmalısınız. Yöntemlerden herhangi bir tanesini tercih etmeniz ve kendi isminize ait hesapları kullanmak suretiyle, limitler dahilinde para çekme talimatı vermelisiniz.

Lidyabet Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Site para çekme yöntemleri konusunda, cep bank sistemini, ecopayz sistemini ve banka havalesi sistemini kullanmaktadır. Bu 3 seçeneğin herhangi bir tanesini kullanmak suretiyle vereceğiniz para çekme talimatları, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleşecektir. Lidyabet kazançların geri ödenmesi konusunda, sizlerden bir belge istenmediğini ve hesaplarınıza ya da sanal cüzdanlara gönderilen paralar içerisinden herhangi bir kesinti yapılmadığını görebilirsiniz. Bu sayede güvenli işlem mümkündür.

Lidyabet Para Yatırma Limitleri Nedir?

Lidyabet para çekme çeşitleri her birisi kendini ilgilendirecek şekilde limitler ile uygulanır ya da kullanılır halde bulunmaktadır.

Banka havalesi ile para çekme işleminde en az 100 Türk lirası, en fazla 25.000 Türk lirası dahilinde işlem yapabilirsiniz.

Cep bank ile para çekme işleminde en az 100 Türk lirası, en fazla 1.000 Türk lirası dahilinde işlem yapabilirsiniz.

Ecopayz ile para çekme işleminde en az 100 Türk lirası, en fazla 10.000 Türk lirası dahilinde işlem yapma imkanınız bulunmaktadır.

Yorum yapın